| Matches | Week commencing Monday 21st September, 2020
Toolstation

<

>

Matches week commencing

Tuesday 22nd September, 2020
FA Cup First Round Qualifying
AFC Mansfield
AFC MansfieldRoss Duggan 17
Philip Buxton 47
Benjamin Algar 90
3-0
HT: 1-0
Gainsborough Trinity
Gainsborough Trinity
NCEL Premier Division
Eccleshill United
Eccleshill United
0-2
HT: 0-0
Goole AFC
Goole AFCNathan Keightley 71
Anees Younis 90
Garforth Town
Garforth TownJack Lazenby 83
1-0
Att: 118
HT: 0-0
Silsden
Silsden
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth Miners WelfareLayton Swaine 33
1-0
Att: 108
HT: 1-0
Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
Knaresborough Town
Knaresborough TownJack Carr 27
Daniel Thirkell 70pen
2-1
Att: 123
HT: 1-0
Bridlington Town
Bridlington TownBilly Logan 47
Maltby Main
Maltby MainJohnathan Williams 25pen
1-2
Att: 136
HT: 1-0
Liversedge
LiversedgeJoseph Gaughan 55
Joe Walton 86
Thackley
Thackley
0-0
Att: 210
Albion Sports
Albion Sports
NCEL Division One
Dronfield Town
Dronfield Town
0-3
Att: 136
HT: 0-1
Swallownest
SwallownestJoshua Statham 44
Alfie Smith 72
Tyler Bradley 83pen
East Hull
East HullSamuel Scott 12
1-0
Att: 73
HT: 1-0
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
Hall Road Rangers
Hall Road RangersRichard Medcalf 61pen
1-1
Att: 78
HT: 0-0
Parkgate
ParkgateBruno Holden 50
Hallam
HallamKieran Watson 42pen, 80
2-2
Att: 281
HT: 1-0
Retford FC
Retford FCJack Johnson 50
Alex Varley 87og
Harrogate Railway Athletic
Harrogate RailwayKieran Greenaway 44
1-1
Att: 160
HT: 1-1
North Ferriby
North FerribyJamie Forrester 9
Selby Town
Selby TownJoshua Street 25
1-4
Att: 205
HT: 1-1
Emley AFC
Emley AFCAiden Savory 23
James Eyles 62, 75
Kane Reece 87
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge AthleticLouis Shaw 26
1-4
Att: 150
HT: 1-3
Campion
CampionPatrick Sykes 24
Sean Hunter 31, 76
Graham Hall 43
Friendlies
Brighouse Town
Brighouse TownHarrison Beeden 24
Laurence Sorhaindo 45
Shiraz Khan 54
3-2
HT: 2-0
Penistone Church
Penistone ChurchLuke McGinnell 60
Alexander O'Keefe 70
Wednesday 23rd September, 2020
NCEL Premier Division
Bottesford Town
Bottesford Town
7:45pm Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
Grimsby Borough
Grimsby Borough
7:45pm Barton Town
Barton Town
Handsworth
Handsworth
7:45pm Athersley Recreation
Athersley Recreation
NCEL Division One
Brigg Town
Brigg Town
7:45pm Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
Winterton Rangers
Winterton Rangers
7:45pm Rossington Main
Rossington Main
Saturday 26th September, 2020
NCEL Premier Division
Albion Sports
Albion Sports
3:00pm Bottesford Town
Bottesford Town
Athersley Recreation
Athersley Recreation
3:00pm Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
Bridlington Town
Bridlington Town
3:00pm Thackley
Thackley
Goole AFC
Goole AFC
3:00pm Garforth Town
Garforth Town
Grimsby Borough
Grimsby Borough
3:00pm Handsworth
Handsworth
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth Miners Welfare
3:00pm Knaresborough Town
Knaresborough Town
Liversedge
Liversedge
3:00pm Barton Town
Barton Town
Maltby Main
Maltby Main
3:00pm AFC Mansfield
AFC Mansfield
Penistone Church
Penistone Church
3:00pm Eccleshill United
Eccleshill United
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
3:00pm Silsden
Silsden
NCEL Division One
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
3:00pm Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
Campion
Campion
3:00pm Dronfield Town
Dronfield Town
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
3:00pm Brigg Town
Brigg Town
North Ferriby
North Ferriby
3:00pm Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
3:00pm Winterton Rangers
Winterton Rangers
Parkgate
Parkgate
3:00pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
Retford FC
Retford FC
3:00pm East Hull
East Hull
Rossington Main
Rossington Main
3:00pm Emley AFC
Emley AFC
Selby Town
Selby Town
3:00pm Swallownest
Swallownest
Skegness Town
Skegness Town
3:00pm Hallam
Hallam