| Matches | Week commencing Monday 8th August, 2022
Toolstation

<

>

Matches week commencing

Tuesday 9th August, 2022
FA Cup Extra Preliminary Round Replay
Barton Town
Barton Town
7:45pm Bottesford Town
Bottesford Town
Charnock Richard
Charnock Richard
7:45pm Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
Ramsbottom United
Ramsbottom Utd
7:45pm Thackley
Thackley
NCEL Premier Division
Eccleshill United
Eccleshill United
7:45pm Knaresborough Town
Knaresborough Town
Frickley Athletic
Frickley Athletic
7:45pm Garforth Town
Garforth Town
Golcar United
Golcar United
7:45pm Handsworth
Handsworth
Silsden AFC
Silsden AFC
7:45pm Penistone Church
Penistone Church
NCEL Division One
Athersley Recreation
Athersley Recreation
7:45pm Ollerton Town
Ollerton Town
Retford FC
Retford FC
7:45pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
Selby Town
Selby Town
7:45pm Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
Swallownest
Swallownest
7:45pm Wakefield AFC
Wakefield AFC
Wednesday 10th August, 2022
FA Cup Extra Preliminary Round Replay
Albion Sports
Albion Sports
7:45pm Barnoldswick Town
Barnoldswick Town
Bury AFC
Bury AFC
7:45pm Hallam
Hallam
Winterton Rangers
Winterton Rangers
7:45pm Shepshed Dynamo
Shepshed Dynamo
NCEL Division One
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
7:45pm Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
Brigg Town
Brigg Town
7:45pm Dronfield Town
Dronfield Town
Campion
Campion
7:45pm Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
Horbury Town
Horbury Town
7:45pm Parkgate
Parkgate
Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
7:45pm Shirebrook Town
Shirebrook Town
Saturday 13th August, 2022
NCEL Premier Division
Barton Town
Barton Town
3:00pm Eccleshill United
Eccleshill United
Bottesford Town
Bottesford Town
3:00pm Frickley Athletic
Frickley Athletic
Garforth Town
Garforth Town
3:00pm Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
Handsworth
Handsworth
3:00pm Emley AFC
Emley AFC
Maltby Main
Maltby Main
3:00pm Winterton Rangers
Winterton Rangers
North Ferriby
North Ferriby
3:00pm Hallam
Hallam
Penistone Church
Penistone Church
3:00pm Golcar United
Golcar United
Thackley
Thackley
3:00pm Albion Sports
Albion Sports
NCEL Division One
Dronfield Town
Dronfield Town
3:00pm Campion
Campion
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
3:00pm Retford FC
Retford FC
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
3:00pm Athersley Recreation
Athersley Recreation
Parkgate
Parkgate
3:00pm Beverley Town
Beverley Town
Rossington Main
Rossington Main
3:00pm Ollerton Town
Ollerton Town
Shirebrook Town
Shirebrook Town
3:00pm Selby Town
Selby Town
Swallownest
Swallownest
3:00pm Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
Wakefield AFC
Wakefield AFC
3:00pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare