| Matches | Friendlies | Season 2024/25

Friendlies Fixtures for

Saturday 29th June, 2024
Friendlies
Brandon United
Brandon United
0-10 Goole AFC
Goole AFCAdam Stubbs (3)
Kenneth Effah (2)
Liam Flanagan (2)
Curtis Davies
Daniel Ward
Ethan Kachosa
Handsworth
HandsworthMitchell Dunne 20, 40
2-2
Att: 126
HT: 2-0
AFC Mansfield
AFC MansfieldUnknown 50, 55
Monday 1st July, 2024
Friendlies
Horbury Town
Horbury Town
0-3 Golcar United
Golcar United
Tuesday 2nd July, 2024
Friendlies
Appleby Frodingham
Appleby Frodingham
0-4
HT: 0-3
Lincoln United
Lincoln UnitedHenry Moore 14
Jack McMenemy 26, 28
Paul Grimes 77
Athersley Recreation
Athersley Recreation
0-4
HT: 0-2
Brighouse Town
Brighouse TownDaniel Edwards 19
Cameron Bedford 43
Rhys Plater 83
Ezio de Santis 85
(at Queens United FC)
Clay Cross Town
Clay Cross TownLewis Murr 14
Nathan Murr 69
2-2
HT: 1-1
Dronfield Town
Dronfield TownUnknown 20, 79
(at Back Lane, East Markham)
Dearne & District
Dearne & DistrictBayley Lowe 65
1-1
HT: 0-0
Sheffield
SheffieldUnknown 87
Eccleshill United
Eccleshill UnitedUnknown (3)
3-1 Shelley
ShelleyAkram Lasalire
Goole AFC
Goole AFC
1-2 Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
Hornsea Town
Hornsea TnUnknown 6
1-1
HT: 1-0
Brigg Town
Brigg TownTrialist 70
Ilkley Town
Ilkley TownUnknown 30
1-6
HT: 1-1
Chadderton
ChaddertonJack Holt 45
Lewis Byrne 48, 52, 58, 65
Ethan Sutcliffe 84
Marske United
Marske UnitedJosh Duffield 3
Euan McBride 45
2-1
HT: 2-0
Knaresborough Town
Knaresborough TownAaron White 89
Selby Town
Selby Town
0-4
Att: 205
HT: 0-3
Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionAlfie Dean 4, 45
Mason Wilson 44
Trialist 87
Sinnington
Sinnington
0-12 Pickering Town
Pickering TownTrialist B (4)
Ben Silburn
George Brown
Joe Wood (2)
Kieran Stares
Nathan Dyer (3)
Swallownest
SwallownestUnknown 77
1-4
HT: 0-3
Parkgate
ParkgateBrandon Potts 15
Jamie Austin 30
Ethan Garbett 38
Harry Day 61
(at Sheffield Hallam University)
Thackley
ThackleyUnknown 14, 72
2-3
HT: 1-1
Barnoldswick Town
Barnoldswick TownUnknown 36, 53, 67
Wednesday 3rd July, 2024
Friendlies
Handsworth
HandsworthAlfie Dodsworth 5
Mitchell Dunne 13
2-1
Att: 106
HT: 2-0
Chesterfield XI
Chesterfield XIUnknown 55
Thursday 4th July, 2024
Friendlies
Horbury Town
Horbury TownAbdou Bojang 45
Jock Curran 60
2-3
HT: 1-2
Campion
CampionUnknown 20, 28, 75
Friday 5th July, 2024
Friendlies
Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareHarry Charlotte 34
1-2
HT: 1-1
Rossington Main
Rossington MainManasse Kianga 44
Trialist 63
Club Thorne Colliery
Club Thorne CollieryMason Laws 58
Callum Verhees 63
2-0
HT: 0-0
Frickley Athletic
Frickley Athletic
Golcar United
Golcar United
0-1
HT: 0-0
Bacup Borough
Bacup BoroughJack Hayward 85
Louth Town
Louth TownTrialist T 1
Bailey Wright 6
Mitchell Taylor 51
3-1
HT: 2-0
Louth Town Res
Louth Town ResUnknown 53
Parkgate
Parkgate
0-7
Att: 1100
HT: 0-2
Rotherham United
Rotherham UtdJoshua Kayode 12, 24
Sam Nombe 50, 57, 60, 68
Tom Eaves 64
Selby Town
Selby TownMatthew Dawes 60pen
Harry Clapham 68pen, 70pen
3-4
Att: 292
HT: 0-4
Goole AFC
Goole AFCFinlay Wade 20
Liam Flanagan 23, 43
Ethan Kachosa 35
Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionLuca Bollino 85
1-2
Att: 116
HT: 0-0
Brighouse Town
Brighouse TownJack Normanton 60
Kieron Ceesay 88
Wombwell Town
Wombwell TownEdward Agnew 25
Trialist C 49pen
Gareth McDermott 77
James Smith 86
4-3
Att: 64
HT: 1-3
Worksop Town XI
Worksop Tn XIUnknown 2, 39, 41
Saturday 6th July, 2024
Friendlies
Albion Sports
Albion SportsNathan Cartman (2)
Lewis Waddington
Ryan Basi
4-2 Wakefield AFC
Wakefield AFCUnknown (2)
Beeston St Anthonys
Beeston St Anthonys
2-1 Athersley Recreation
Athersley Recreation
Bottesford Town
Bottesford TownJoshua Fraiwald 16
Jaxon Borland 86
2-3
HT: 1-1
Brigg Town
Brigg TownJoshua Batty 37, 50
Scott Hutchinson 62
Cleethorpes Town
Cleethorpes TownUnknown 2, 14, 36, 53, 54, 62, 64, 71
Josh Walker 5
Adam Haw 19
11-1
HT: 6-1
Beverley Town
Beverley TownDaniel Earl 7
Dearne & District
Dearne & DistrictUnknown 77
1-6
Att: 265
HT: 0-5
Farsley Celtic
Farsley AFCClayton Donaldson 10
Danny Greenfield 16
Sam Leverett 21
Manny Mampala 33
Darren Stephenson 40
Unknown 63
Denaby Main
Denaby Main
0-3
HT: 0-1
Shelley
ShelleyJak Kelly 25
Akram Lasalire 60
Craig Billington 75
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
0-1
HT: 0-0
Pontefract Collieries
Pontefract CollieriesTrialist 90
(Bill Cook Trophy)
Handsworth
HandsworthScott Ruthven 45pen
Mitchell Dunne 61, 67
3-2
HT: 1-0
Retford United
Retford UnitedIgor Mlynarski 82
Sam Finlaw 86
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
0-0 Garforth Town
Garforth Town
Ilkeston Town
Ilkeston TownAlex Marshall 88
1-3
HT: 0-0
Hallam
HallamRio Allan 50, 75, 86pen
Ilkley Town
Ilkley Town
0-4
HT: 0-4
Ossett United
Ossett UnitedAdam Watson 26
Ross Duggan 29, 30
Unknown 38og
Pickering Town
Pickering Town
1-5 Billingham Synthonia
Billingham Synth
(at Ryedale Sports Club)
Retford FC
Retford FCScott Boden 23
Ainsley Finney 89
2-1
HT: 1-1
Goole AFC
Goole AFCNiall Bent 10
Silsden AFC
Silsden AFCUnknown 35, 50, 73
3-1
HT: 1-0
Mill Hill
Mill HillUnknown 86
South Leeds
South LeedsWilliam Law (2)
Tyler Bussue (2)
James Law
5-3 Ecclesfield Red Rose 1915
Ecclesfield Red Rose 1915
Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
5-0 Swallownest
Swallownest
Steeton
Steeton
0-3
HT: 0-1
Eccleshill United
Eccleshill UnitedUnknown 30, 60, 75
Thackley
ThackleyFinn Donovan 10
Ben Grech-Brooksbank 21
2-3
HT: 2-3
Easington Colliery
Easington CollieryCraig Hennis 30
Brad Hird 37, 40
Worksop Town
Worksop TownAleksandrs Starcenko 45
Terry Hawkridge 58
Trialist 74, 85
Jordan Burrow 78
Aaron Martin 88
6-3
HT: 1-1
Barton Town
Barton TownAli Spencer Aydemir 26
William Waudby 90
Monday 8th July, 2024
Friendlies
Athersley Recreation
Athersley Recreation
1-3 Penistone Church
Penistone Church
(at Queens United FC)
Barnoldswick Town
Barnoldswick TownUnknown 65
1-2
HT: 0-2
Silsden AFC
Silsden AFCUnknown 38, 45
Tuesday 9th July, 2024
Friendlies
Albion Sports
Albion SportsEllis Wade
Tabish Hussain (2)
Ashley Flynn
Jake Hemmingway
Tyler Polwarth
6-1 Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareTrialist B
Barnsley Town
Barnsley TownUnknown (2)
2-5 South Leeds
South LeedsWilliam Law (2)
James Law (2)
Benjamin Agu
Barton Town
Barton Town
0-5
Att: 471
HT: 0-3
Scunthorpe United
Scunthorpe UtdAlfie Beestin 5
Kian Scales 7
Max Brogan 9
Charlie Burden 67
Callum Roberts 82
Campion
CampionZak Khan 36, 71
2-5
HT: 1-2
Bradford (Park Avenue)
Bradford (Park Avenue)Jodi Tiffany 3
Oliver Norman 4
Harry Varley 61, 77, 83
Cleethorpes Town
Cleethorpes TownGeorge Smith 33
Brody Robertson 64
William Annan 82
3-1
HT: 1-1
Brigg Town
Brigg TownJoshua Batty 8
(at Bottesford Town FC)
Denaby Main
Denaby MainUnknown 28, 58, 75
3-3
HT: 1-1
Maltby Main
Maltby MainWade Ripley 32pen
Callum Walton 57
Rhys Butterworth 86
Dinnington Town
Dinnington TownUnknown 24, 32
Cameron Evans 37
3-4
HT: 3-2
Parkgate
ParkgateLiam Tomlinson 15
Jamie Austin 20
Carlton Carty 55
Brandon Potts 83
Eastwood CFC
Eastwood CFCTrialist 23
1-0
HT: 1-0
Handsworth
Handsworth
Eccleshill United
Eccleshill United
0-3
HT: 0-0
Farsley Celtic
Farsley AFCRyan Watson 50
Robbie Fox 83
Thomas Priestley-Standing 90
Emley AFC
Emley AFCAmir Berchil 20
Donae Lawrence 30
James Eyles 84
3-3
HT: 2-1
Hallam
HallamRio Allan 8
Khalid Suleiman 55
Brandon Bradbury 60
Frickley Athletic
Frickley AthleticJoshua Haigh 28
Luke Williams 43
2-1
Att: 114
HT: 2-1
Sheffield
SheffieldLuke Mangham 22
Golcar United
Golcar UnitedSlater Barnes 11
Alfie Wilkinson 22
2-1
HT: 2-0
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfUnknown 57
Goole AFC
Goole AFC
0-1
HT: 0-0
Bridlington Town
Bridlington TownEddie Birch 88
Ilkley Town
Ilkley TownUnknown 49
1-4
HT: 0-2
Thackley
ThackleyJosimar Bradshaw 12
Ben Bodle 30
Trialist 79, 85
Lincoln United
Lincoln UnitedGregg Smith 55
Jack McMenemy 67pen
2-0
Att: 75
HT: 0-0
Winterton Rangers
Winterton Rangers
Liversedge
LiversedgeAlex Wollerton 45
1-4
HT: 1-3
Wakefield AFC
Wakefield AFCUnknown 28, 32, 36, 57
Louth Town
Louth TownBailey Wright 37
Alex Carter 44
Trialist A 86
3-0
HT: 2-0
Bottesford Town
Bottesford Town
North Ferriby
North FerribyJames Cadman 8
Jason Cheavtre 81
2-2
HT: 1-1
Beverley Town
Beverley TownKian Larkin 22
Cameron Connolly 60
Pickering Town
Pickering TownGeorge Brown 28
1-0
HT: 1-0
Bradford City
Bradford City
(Match abandoned after 60 mins due to adverse weather conditions)
Rossington Main
Rossington MainManasse Kianga 12
Mitchell Langton 65
Trialist 75
3-1
HT: 1-1
Buxton
BuxtonTrialist 15
Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionKieran Greenway 19
1-3
HT: 1-2
Scarborough Athletic
Scarborough AthleticLuca Colville 1
Trialist C 29
Lewis Maloney 54
Worksop Town
Worksop TownLiam Hughes 12, 41, 48pen, 55pen
Luke Hall 62
Rostyslav Yaremenko 81
6-0
HT: 2-0
Dearne & District
Dearne & District
Thursday 11th July, 2024
Friendlies
Athersley Recreation
Athersley Recreation
3-3 Rossington Main Development
Rossington Main Development
(at Queens United FC)
Club Thorne Colliery
Club Thorne Colliery
0-2
HT: 0-2
Gainsborough Trinity
Gainsborough TrinityDeclan Howe 20
Lewis Butroid 44
Doncaster City
Doncaster CityWilliam Monteiro 10
1-1
HT: 1-1
Swallownest
SwallownestUnknown 38pen
Golcar United
Golcar United
0-2
HT: 0-0
Shelley
ShelleyAkram Lasalire 51pen
Jak Kelly 53
Horbury Town
Horbury TownGibril Bojang 33, 45, 63
3-1
HT: 2-0
Littletown
LittletownUnknown 59
Penistone Church
Penistone ChurchMaxwell Jenkins 5, 23
Thomas Rose 45
Thomas Brennan 73
4-1
Att: 110
HT: 3-1
Pontefract Collieries
Pontefract CollieriesJosh Hall 29
Selby Town
Selby TownUnknown 49
1-4
Att: 119
HT: 0-2
Knaresborough Town
Knaresborough TownSam Cook 2
Jack Lazenby 44
Aaron White 68
Owen Dunkley 85
Wombwell Town
Wombwell Town
0-2
HT: 0-2
Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge PSDaniel Hernandez 3
Jack Haslam 20
Friday 12th July, 2024
Friendlies
Appleby Frodingham
Appleby FrodinghamKurtis Gollings 32
1-1
HT: 1-0
Retford FC
Retford FCAaron Sennett-Neilson 67
Frickley Athletic
Frickley AthleticCyrus Rowe 5
Charlie Clegg 47
2-2
Att: 125
HT: 1-1
Emley AFC
Emley AFCJames Eyles 2
Oliver Castle 89
Silsden AFC
Silsden AFCNash Connolly 16
Unknown 18
Jay Sheen 44
Kayle Price 70, 90
5-0
HT: 3-0
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionJordan Hines 57, 62
Alfie Dean 90
3-7
HT: 0-4
Emley AFC
Emley AFCAlhassane Keita 4, 65
Samuel Pashley 6
Nathan Curtis 25
Donae Lawrence 35, 83
Amir Berchil 88
Saturday 13th July, 2024
Friendlies
Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareAlfie Charlotte 4
Thomas Joynt 22pen
2-1
HT: 2-1
Doncaster Rovers XI
Doncaster Rvrs XIJack Goodman 40pen
Barnsley Town
Barnsley Town
12:00pm Athersley Recreation
Athersley Recreation
Basford United
Basford UnitedTyrell Waite 14
Ashley Chambers 26
Kacy Milan-Butterfield 70
Harry Goddard 80
4-0
HT: 2-0
Hallam
Hallam
Beverley Town
Beverley TownJake Martindale 40
1-1
HT: 1-0
Horbury Town
Horbury TownAbdou Bojang 55
(at Beverley Leisure Centre)
Bottesford Town
Bottesford TownLewis Smith 74
1-4
HT: 0-2
Gainsborough Trinity
Gainsborough TrinitySisa Tuntulwana 32
Trialist 43
Fraser Preston 50
Trialist 87
Bradford (Park Avenue)
Bradford (Park Avenue)Joe Crosby 15
1-1
HT: 1-0
Eccleshill United
Eccleshill UnitedUnknown 55og
Brigg Town
Brigg TownScott Hutchinson 3
Dayle Hutson 59
Joshua Batty 90
3-0
HT: 1-0
Barton Town
Barton Town
Crowle Colts
Crowle Colts
0-0 Albion Sports
Albion Sports
Dearne & District
Dearne & DistrictBayley Lowe (2)
Curtis Wilkinson (2)
Justin Circuit (2)
6-0 Goole AFC
Goole AFC
Elite AFC
Elite AFCUnknown
1-3 South Leeds
South LeedsJames Law (3)
Field
FieldTrialist 10, 19
Unknown 65
3-2
HT: 2-2
Campion
CampionZak Khan 28, 37
Garforth Town
Garforth TownRinor Ejupi 68
Trialist A 70
Trialist B 81
3-0
HT: 0-0
Parkgate
Parkgate
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
P-P Hornsea Town
Hornsea Tn
Knaresborough Town
Knaresborough TownAdam Priestley 3
1-0
Att: 146
HT: 1-0
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
Louth Town
Louth Town
0-4
HT: 0-3
Grimsby Borough
Grimsby BoroughTyler Edwards 13
Sam Topliss 30pen, 40pen, 84
Northwich Victoria
Northwich VictoriaUnknown 43
1-1
HT: 1-0
Thackley
ThackleyBen Grech-Brooksbank 85
Penistone Church
Penistone ChurchSamuel Scrivens 26, 57, 63
3-1
Att: 139
HT: 1-1
Maltby Main
Maltby MainWade Ripley 15
Rossington Main
Rossington MainUnknown 43
1-2
HT: 1-1
Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge PSKurtis Turner 3
Jack Haslam 46
Scarborough Athletic
Scarborough AthleticRichie Bennett 30, 31, 34pen
Frank Mulhern 56
Harry Green 61
5-0
HT: 3-0
Selby Town
Selby Town
Staveley Miners Welfare
Staveley Miners WelfareJack Deakin 3
1-0
HT: 1-0
Club Thorne Colliery
Club Thorne Colliery
Swallownest
SwallownestUnknown 25, 27, 32, 51, 73
5-4
HT: 3-1
Handsworth
HandsworthUnknown 29, 70, 78, 90
Wakefield AFC
Wakefield AFCUnknown 55
1-1
Att: 277
HT: 0-0
Pontefract Collieries
Pontefract CollieriesJack Wilson 67
Winterton Rangers
Winterton Rangers
0-1
HT: 0-1
Scunthorpe United
Scunthorpe UtdCarlton Ubaezuonu 27
Yarm & Eaglescliffe
Yarm & EaglescliffeTom Atkinson 26, 31, 74
Dan Jones 48
Reece McMann 70
5-3
HT: 2-2
Pickering Town
Pickering TownUnknown 10, 15, 64
Sunday 14th July, 2024
Friendlies
Boston Town
Boston TownLayton Maddison 25
Fraser Bayliss 37
Harry Limb 45, 50
4-0
HT: 3-0
Goole AFC
Goole AFC
Monday 15th July, 2024
Friendlies
Golcar United
Golcar United
7:45pm Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge PS
Hepworth United
Hepworth United
7:45pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
Selby Town
Selby Town
7:45pm Albion Sports
Albion Sports
Tuesday 16th July, 2024
Friendlies
AFC Mansfield
AFC Mansfield
7:45pm Hallam
Hallam
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
7:45pm LIV United
LIV United
Barton Town
Barton Town
7:45pm Appleby Frodingham
Appleby Frodingham
Beverley Town
Beverley Town
7:30pm Garforth Town
Garforth Town
(at Bishop Burton College)
Bottesford Town
Bottesford Town
7:45pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
Dearne & District
Dearne & District
7:45pm Cleethorpes Town
Cleethorpes Town
Eccleshill United
Eccleshill United
7:45pm Bradford City XI
Bradford City XI
Frickley Athletic
Frickley Athletic
7:00pm Brighouse Town
Brighouse Town
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
7:30pm Bridlington Town
Bridlington Town
Horbury Town
Horbury Town
P-P Colne
Colne
Ilkley Town
Ilkley Town
P-P Albion Sports
Albion Sports
Knaresborough Town
Knaresborough Town
7:45pm Pontefract Collieries
Pontefract Collieries
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
7:45pm Wombwell Main
Wombwell Main
Parkgate
Parkgate
7:00pm Maltby Main
Maltby Main
Rainworth Miners Welfare
Rainworth MW
7:30pm Dronfield Town
Dronfield Town
Rossington Main
Rossington Main
7:45pm Emley AFC
Emley AFC
Silsden AFC
Silsden AFC
7:45pm Farsley Celtic
Farsley AFC
Steeton
Steeton
7:45pm Campion
Campion
Tadcaster Albion
Tadcaster Albion
7:45pm Rotherham United
Rotherham Utd
Thackley
Thackley
7:45pm Liversedge
Liversedge
Wakefield AFC
Wakefield AFC
7:45pm Bradford (Park Avenue)
Bradford (Park Avenue)
Wombwell Town
Wombwell Town
7:00pm Jubilee
Jubilee
Wednesday 17th July, 2024
Friendlies
Athersley Recreation
Athersley Recreation
7:30pm Chesterfield Youth
Chesterfield Youth
Barnsley Town
Barnsley Town
7:45pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
Brigg Town
Brigg Town
7:30pm Elite AFC
Elite AFC
Clay Cross Town
Clay Cross Town
7:30pm Goole AFC
Goole AFC
Club Thorne Colliery
Club Thorne Colliery
7:45pm Doncaster Rovers
Doncaster Rvrs
Handsworth
Handsworth
7:30pm Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge PS
Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
7:30pm Penistone Church
Penistone Church
Winterton Rangers
Winterton Rangers
7:30pm North Ferriby
North Ferriby
Thursday 18th July, 2024
Friendlies
Dronfield Town
Dronfield Town
7:30pm Sheffield City
Sheffield City
Eccleshill United
Eccleshill United
7:45pm Pool
Pool
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
7:45pm Goole AFC
Goole AFC
Swallownest
Swallownest
7:45pm Harworth Colliery
Harworth Colliery
Friday 19th July, 2024
Friendlies
Club Thorne Colliery
Club Thorne Colliery
7:00pm Goole United
Goole Utd
(Goole & Thorne Cup)
Frickley Athletic
Frickley Athletic
7:30pm Pontefract Collieries
Pontefract Collieries
Parkgate
Parkgate
7:00pm Athersley Recreation
Athersley Recreation
Silsden AFC
Silsden AFC
7:45pm Padiham
Padiham
Saturday 20th July, 2024
Friendlies
Appleby Frodingham
Appleby Frodingham
3:00pm Winterton Rangers
Winterton Rangers
Athersley Recreation
Athersley Recreation
3:00pm Hepworth United
Hepworth United
Bacup Borough
Bacup Borough
3:00pm Ilkley Town
Ilkley Town
Bottesford Town
Bottesford Town
3:00pm Lincoln City U18s
Lincoln City U18s
Bridlington Town
Bridlington Town
3:00pm Hallam
Hallam
Brigg Town
Brigg Town
1:00pm Scunthorpe United
Scunthorpe Utd
Campion
Campion
12:30pm Crook Town
Crook Tn
Dearne & District
Dearne & District
3:00pm Barnsley U18s
Barnsley U18s
Dronfield Town
Dronfield Town
2:00pm West Bridgford
West Bridgford
Eccleshill United
Eccleshill United
3:00pm Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
3:00pm Rufforth United
Rufforth United
Golcar United
Golcar United
3:00pm Bradford (Park Avenue)
Bradford (Park Avenue)
Goole AFC
Goole AFC
4:00pm South Leeds
South Leeds
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth Miners Welfare
3:00pm Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
Horncastle Town
Horncastle Town
3:00pm Louth Town
Louth Town
Knaresborough Town
Knaresborough Town
3:00pm North Shields
North Shields
Northallerton Town
Northallerton Town
3:00pm Pickering Town
Pickering Town
Penistone Church
Penistone Church
2:00pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
Rossington Main
Rossington Main
3:00pm North Ferriby
North Ferriby
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
3:00pm Barton Town
Barton Town
Selby Town
Selby Town
3:00pm Beverley Town
Beverley Town
Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
3:00pm Handsworth
Handsworth
Swallownest
Swallownest
2:00pm Maltby Main
Maltby Main
(Chris Lil Memorial Cup)
Thackley
Thackley
12:30pm Steeton
Steeton
Wombwell Town
Wombwell Town
1:00pm Brighouse Town
Brighouse Town
Monday 22nd July, 2024
Friendlies
Albion Sports
Albion Sports
P-P Maltby Main
Maltby Main
Athersley Recreation
Athersley Recreation
7:00pm Barnsley U18s
Barnsley U18s
Horbury Town
Horbury Town
7:45pm Route One Rovers
Route One Rovers
Tuesday 23rd July, 2024
Friendlies
Bottesford Town
Bottesford Town
7:00pm Scunthorpe United
Scunthorpe Utd
Bridlington Town
Bridlington Town
7:30pm Beverley Town
Beverley Town
Brigg Town
Brigg Town
7:30pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
Eccleshill United
Eccleshill United
7:45pm Ripon City
Ripon City
Emley AFC
Emley AFC
7:45pm Wakefield AFC
Wakefield AFC
Goole AFC
Goole AFC
7:45pm Goole United
Goole Utd
Hallam
Hallam
7:45pm Sheffield United XI
Sheffield Utd XI
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
7:45pm Harrogate Town
Harrogate Town
Harworth Colliery
Harworth Colliery
7:30pm Dronfield Town
Dronfield Town
Ilkley Town
Ilkley Town
7:45pm Leeds City
Leeds City
Knaresborough Town
Knaresborough Town
7:45pm Garforth Town
Garforth Town
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
7:45pm Frickley Athletic
Frickley Athletic
Parkgate
Parkgate
7:00pm Cleethorpes Town
Cleethorpes Town
Skegness Town
Skegness Town
7:45pm Louth Town
Louth Town
Wombwell Town
Wombwell Town
7:00pm Wombwell Main
Wombwell Main
(Bob Weston Trophy)
Wednesday 24th July, 2024
Friendlies
Bessecarr
Bessecarr
7:30pm Club Thorne Colliery
Club Thorne Colliery
Hatfield Town
Hatfield Town
6:30pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
7:45pm Doncaster City
Doncaster City
Friday 26th July, 2024
Friendlies
Shelley
Shelley
7:00pm Huddersfield Town U18s
Huddersfield Town U18s