| Matches | Week commencing Monday 19th February, 2024
Toolstation

<

>

Matches week commencing

Tuesday 20th February, 2024
NCEL League Cup Second Round
Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionJunayd Cassius-Gill 13
Jordan Hines 36
2-2
Att: 60
HT: 2-1
Silsden AFC
Silsden AFCJake Maltby 3
Kayle Price 46
(Silsden AFC win 4-3 on penalties)
NCEL Premier Division
Golcar United
Golcar UnitedCallum Petch 22, 55
Alfie Wilkinson 47, 73
George Doyle 68
5-0
Att: 268
HT: 1-0
Frickley Athletic
Frickley Athletic
Rossington Main
Rossington MainLiam Hardy 17
1-3
Att: 212
HT: 1-3
Goole AFC
Goole AFCSam Thompson 21
Brice Ghussein 28, 44
NCEL Division One
Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareJack Varley 22
Reuben Brewin-Hawkins 48
Adam Baskerville 76
3-2
Att: 115
HT: 1-0
Selby Town
Selby TownHarry Clapham 62
Edward Dry 68pen
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
0-1
Att: 85
HT: 0-1
Beverley Town
Beverley TownChristopher Barrow 37og
Parkgate
ParkgateJamie Austin 61pen, 71
2-0
Att: 140
HT: 0-0
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
Wombwell Town
Wombwell TownJordan Kershaw 12pen
Cory Woodward 67
2-1
Att: 182
HT: 1-0
Horbury Town
Horbury TownAshley Butterworth 90
Wednesday 21st February, 2024
NCEL Premier Division
Albion Sports
Albion SportsAshley Flynn 25, 81
Robbie Fox 71
3-1
Att: 151
HT: 1-1
Thackley
ThackleyFinn Donovan 30
NCEL Division One
Retford United
Retford UnitedSam Finlaw 6
Danny Deakin 27
Adam Chapman 52
3-0
Att: 151
HT: 2-0
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
Saturday 24th February, 2024
NCEL Premier Division
Campion
Campion
3:00pm Handsworth
Handsworth
Eccleshill United
Eccleshill United
3:00pm Silsden AFC
Silsden AFC
Emley AFC
Emley AFC
3:00pm Barton Town
Barton Town
Frickley Athletic
Frickley Athletic
3:00pm Albion Sports
Albion Sports
Garforth Town
Garforth Town
3:00pm Goole AFC
Goole AFC
Hallam
Hallam
3:00pm Pickering Town
Pickering Town
Maltby Main
Maltby Main
3:00pm Golcar United
Golcar United
Rossington Main
Rossington Main
3:00pm Bottesford Town
Bottesford Town
Tadcaster Albion
Tadcaster Albion
3:00pm Penistone Church
Penistone Church
Thackley
Thackley
3:00pm Knaresborough Town
Knaresborough Town
NCEL Division One
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
P-P Retford FC
Retford FC
Beverley Town
Beverley Town
3:00pm Ollerton Town
Ollerton Town
Dronfield Town
Dronfield Town
3:00pm Athersley Recreation
Athersley Recreation
Harrogate Railway Athletic
Harrogate Railway
3:00pm Brigg Town
Brigg Town
Horbury Town
Horbury Town
3:00pm Clay Cross Town
Clay Cross Town
Louth Town
Louth Town
3:00pm Wombwell Town
Wombwell Town
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
3:00pm Parkgate
Parkgate
Retford United
Retford United
P-P Shirebrook Town
Shirebrook Town
Staveley Miners Welfare
Staveley Miners Welfare
3:00pm Swallownest
Swallownest
Wakefield AFC
Wakefield AFC
3:00pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
3:00pm Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf