| Matches | Friendlies | Season 2019/20

Friendlies Fixtures for

Tuesday 2nd July, 2019
Friendlies
Barton Town
Barton Town
0-4Att: 75HT: 0-0 Pickering Town
Pickering TownRyan Rivis 52, 55
Dan Ward 85
Ryan Blott 87pen
Att: 75
HT: 0-0
Chalk Lane
Chalk LaneUnknown
1-6 Bridlington Town
Bridlington TownJosh Greening (2)
Christopher Jenkinson
Joe McFadyen
Brett Agnew
Kieran Jordan
 
(at St Mary's College, Hull)
Eccleshill United
Eccleshill United
0-5HT: 0-2 Farsley Celtic
Farsley AFCNathan Cartman 6, 43, 48
Jimmy Spencer 56
Ben Atkinson 69pen

HT: 0-2
Selby Town
Selby Town
0-1Att: 158HT: 0-0 Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionJake Day 47pen
Att: 158
HT: 0-0
Wednesday 3rd July, 2019
Friendlies
Grimethorpe LLUK
Grimethorpe LLUK
3-2 Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
 
Retford FC
Retford FCShay Evans-Booth 8, 10, 28, 62, 64
Adam Scott 54
Gareth Davies 81
7-1HT: 3-1 Hykeham Town
Hykeham TnDarren Dye 25

HT: 3-1
Thursday 4th July, 2019
Friendlies
Epworth
Epworth
0-5HT: 0-1 Winterton Rangers
Winterton RangersElliot Broughton 25
Luke Anderson 55, 74, 76
Gareth Barlow 57

HT: 0-1
Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurAlhassane Keita (2)
Ashley Flynn
Aiden Savory
Trialist
5-0 Kirk Deighton
Kirk Deighton
 
(at East End Park Ground)
Friday 5th July, 2019
Friendlies
Campion
CampionUnknown 20, 89
2-4Att: 115HT: 1-3 Ossett United
Ossett UnitedNicholas Guest 31
Marko Basic 32
Tom Greaves 36
Damian Reeves 57
Att: 115
HT: 1-3
Huntington Rovers
Huntington RvrsUnknown 58
1-8HT: 0-3 Garforth Town
Garforth TownMatthew Wilkinson 11
Jordan Chippendale 21
Alex Low 25
Sean Hunter 48
Daniel Williams 62
Mark Simpson 67pen, 87
Charlie Marshall 89

HT: 0-3
(at Haxby Sports Pavilion, New Earswick, York)
North Ferriby
North FerribyDaniel Nichols 2
1-0HT: 1-0 Sheffield United U23s
Sheffield Utd U23s

HT: 1-0
Saturday 6th July, 2019
Friendlies
Barton Town
Barton TownWilliam Waudby 54
Marc Cooper 62
2-1Att: 120HT: 0-0 Hall Road Rangers
Hall Road RangersRyan Williams 71pen
Att: 120
HT: 0-0
Bridlington Town
Bridlington TownNathan Walker 20
1-3Att: 156HT: 1-2 Worksop Town
Worksop TownLynton Karkach 19, 26
Kyle Jordan 81
Att: 156
HT: 1-2
Brigg Town
Brigg TownUnknown 7, 50
2-2HT: 1-0 Scunthorpe United Academy
Scunthorpe United AcademyHarry Jessop 70
Levi Gallimore 85

HT: 1-0
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MWHarry Viggars 34
Adam Knight 77
2-2Att: 168HT: 1-1 Bradford (Park Avenue)
Bradford (Park Avenue)Trialist 45
Lewis Knight 60
Att: 168
HT: 1-1
Holbeach United
Holbeach Utd
0-2HT: 0-2 Skegness Town
Skegness TownWilliam Britton 9, 45

HT: 0-2
Hykeham Town
Hykeham TnJack Wilkinson 75
Elliott Shearwood 80
2-3HT: 0-1 Bottesford Town
Bottesford TownUnknown 42, 64
Tom Spall 88pen

HT: 0-1
Parkgate
Parkgate
0-7Att: 1536HT: 0-4 Rotherham United
Rotherham UtdJoshua Kayode 7
Matt Crooks 21, 42
Michael Smith 29
Jamie Proctor 63, 73
Carlton Morris 84
Att: 1536
HT: 0-4
Rossington Main
Rossington Main
0-2HT: 0-1 Maltby Main
Maltby MainGavin King 19
Robbie Foster 53

HT: 0-1
(at Trinity Academy, Thorne)
Selby Town
Selby TownHarry Bissett 1
Liam Flanagan 7pen
2-1Att: 173HT: 2-0 Hull City XI
Hull City XITommy Best 52
Att: 173
HT: 2-0
Silsden
SilsdenAwais Khan 80
1-7HT: 0-4 Avro
AvroUnknown 3
Liam Ellis 7pen
Michael Shenton 21
Unknown 32
Callum Jackson 52
Duncan Knott 72
Michael Norton 81

HT: 0-4
Steeton
SteetonJack Richmond 42
Ben Clarkson 86
2-2HT: 1-2 Thackley
ThackleyJack Normanton 3, 31

HT: 1-2
Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurAshley Flynn
Aiden Savory
Frank Zalo
Fernando Moke
4-3 Cameroon Community
Cameroon CommunityLamin Coley
Brice Tiani
Fabrize
 
(at East End Park Ground)
Monday 8th July, 2019
Friendlies
Thackley
ThackleyZackary Sangster 87
1-6Att: 148HT: 0-2 Farsley Celtic
Farsley AFCDanny Ellis 5
Nathan Cartman 24, 72
Ben Atkinson 49, 53
Will Hayhurst 90
Att: 148
HT: 0-2
Tuesday 9th July, 2019
Friendlies
Appleby Frodingham
App FrodinghamUnknown 85
1-1HT: 0-1 Winterton Rangers
Winterton RangersGareth Barlow 12

HT: 0-1
(Appleby Frodingham win Gerry Spencer Memorial Trophy on penalties)
Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareAdam Lee 13
Ryan Poskitt 90
2-0HT: 1-0 LIV Supplies
LIV Supplies

HT: 1-0
Bridlington Town
Bridlington Town
0-4Att: 118HT: 0-4 Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionDonald Chimlaka 7
LeBron Umbeki 14
Jake Day 25
Alex Wiles 40
Att: 118
HT: 0-4
Dronfield Town
Dronfield TownMark Fereday 85pen
1-1HT: 0-1 Handsworth
HandsworthLuke Francis 20

HT: 0-1
Frickley Athletic
Frickley AthleticKyle Simpson 65
1-2HT: 0-2 Maltby Main
Maltby MainGavin King 19
Robbie Foster 36

HT: 0-2
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfNathan Perks 20, 80
2-1Att: 48HT: 1-0 Rothwell Town
Rothwell TownBen Andrew 49
Att: 48
HT: 1-0
Goole AFC
Goole AFCJoshua Schofield 14
Devonte Newman-Morton 47
2-2HT: 1-0 Scunthorpe United XI
Scunthorpe Utd XITrialist 53
Joey Dawson 67

HT: 1-0
Harrogate Town
Harrogate TownJoe Leesley 9
George Thomson 39, 45
Mark Beck 48
Josh Falkingham 59
Jack Muldoon 60
Brendan Kiernan 85pen
7-0Att: 333HT: 3-0 Knaresborough Town
Knaresborough
Att: 333
HT: 3-0
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MWRyan Carroll 21
Harry Viggars 41, 45
Sidney Santos 79
4-2Att: 108HT: 3-2 Nostell Miners Welfare
Nostell MWJack Owen 13, 25
Att: 108
HT: 3-2
Hessle Rangers
Hessle RangersUnknown 6, 26, 41, 48, 52, 70, 76pen
7-3HT: 3-0 Hall Road Rangers
Hall Road RangersUnknown 64, 84, 86

HT: 3-0
(at Wolfreton School 4G)
Ollerton Town
Ollerton TownLewis Bingham 43
Aaron Sennett-Neilson 67
2-0HT: 1-0 Mansfield Hosiery Mills
Mansfield Hosiery Mills

HT: 1-0
Parkgate
ParkgateBenjamin Thornton 18
Simon Harrison 37, 86
Bruno Holden 78
Alex Rippon 80
5-1Att: 70HT: 2-1 Ecclesfield Red Rose
Ecclesfield Red RoseJordan Turner 25pen
Att: 70
HT: 2-1
Penistone Church
Penistone ChurchDaniel Barlow 72
1-4Att: 151HT: 0-1 Sheffield
SheffieldKarl Demidh 2
Marc Newsome 56
Mitchell Dunne 69pen, 81
Att: 151
HT: 0-1
Rossington Main
Rossington Main
0-3Att: 1250HT: 0-1 Doncaster Rovers
Doncaster RvrsAlfie May 13
Bailey Conway 47og
Max Watters 51
Att: 1250
HT: 0-1
Shelley
Shelley
0-1HT: 0-0 Garforth Town
Garforth TownCurtly Martin-Wyatt 85

HT: 0-0
Wednesday 10th July, 2019
Friendlies
Campion
Campion
0-1Att: 45HT: 0-0 Thackley
ThackleyJordan Hines 90
Att: 45
HT: 0-0
Hucknall Town
Hucknall TownUnknown
1-7 Staveley Miners Welfare
Staveley MWKurtis Morley (3)
Tomas Poole (3)
Brandon Webster
 
Sheffield United Futures
Sheffield United Futures
P-P Maltby Main
Maltby Main
 
(at Sheffield United FC Academy Pitches)
Silsden
SilsdenKhurram Shazad 40
1-2HT: 1-1 Ossett United
Ossett UnitedUnknown 10
Tom Greaves 80

HT: 1-1
Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurAshley Flynn (2)
Aiden Savory (2)
Fernando Moke (2)
Steve Crawford
7-0 Hunslet
Hunslet
 
(at Fleet Lane)
Thursday 11th July, 2019
Friendlies
North Ferriby
North FerribyEddie Birch 16
Tom Corner 55
2-1HT: 1-0 Hull City U23s
Hull City U23sJosh Ward 65

HT: 1-0
Friday 12th July, 2019
Friendlies
Athersley Recreation
Athersley RecKai Hancock 31
1-7Att: 656HT: 1-4 Barnsley XI
Barnsley XIAlex Wollerton 4
Elliot Simoes 6
Trialist 15, 44, 60, 64, 72
Att: 656
HT: 1-4
Eccleshill United
Eccleshill UnitedChristopher Lever 2
Jonathan Irving 5
Talent Ndlovu 35
Hasnain Mohammed 88
4-0HT: 3-0 Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA

HT: 3-0
Emley AFC
Emley AFCRob Boardman 71, 88pen
2-1Att: 151HT: 0-0 Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MWMatty Hughes 90
Att: 151
HT: 0-0
Ollerton Town
Ollerton TownConor Higginson 26
1-1HT: 1-0 Dronfield Town
Dronfield TownUnknown 89

HT: 1-0
Penistone Church
Penistone ChurchScott Whittington 64
1-1Att: 107HT: 0-1 Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough BridgeAshley Emmett 14
Att: 107
HT: 0-1
Winterton Rangers
Winterton RangersWilliam Ball
1-1Att: 143 Barton Town
Barton TownReece Moody
Att: 143
Saturday 13th July, 2019
Friendlies
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
0-2HT: 0-0 Belper Town
Belper TownZephaniah Thomas 70
Danny South 86

HT: 0-0
Billingham Town
Billingham TnJoe Frazer 15
Craig Hutchinson 24, 54
3-0Att: 180HT: 2-0 Campion
Campion
Att: 180
HT: 2-0
Bottesford Town
Bottesford Town
0-4Att: 379HT: 0-4 Scunthorpe United
Scunthorpe UtdOlufela Olomola 9
Adam Hammill 12pen
Kyle Wootton 17, 31
Att: 379
HT: 0-4
Bridlington Town
Bridlington TownBrett Agnew 13, 27
Charlie Birley 63
3-0Att: 202HT: 2-0 North Ferriby
North Ferriby
Att: 202
HT: 2-0
Grimsby Borough
Grimsby Borough
0-0Att: 140 Lincoln United
Lincoln United
Att: 140
Harworth Colliery
Harworth CollieryLee Eddie
Chris Lovett
Matthew Bradley
3-5Att: 122 AFC Mansfield
AFC MansfieldJack Warwick
Ross Duggan (2)
Brett Lucas
Cameron Dear
Att: 122
Hykeham Town
Hykeham TnCallum Dye 38
Toynbee 50
Sam Wilkinson 56
3-2HT: 1-0 Brigg Town
Brigg TownStephen McCarron 67
Charlie Dolling 79

HT: 1-0
Ilkley Town
Ilkley Tn
0-2HT: 0-1 Garforth Town
Garforth TownMark Simpson 39
Daniel Williams 51

HT: 0-1
(at Ben Rhydding Sports Club)
Knaresborough Town
Knaresborough
0-0Att: 100 Nostell Miners Welfare
Nostell MW
Att: 100
Retford United
Retford UnitedTom Brook 10
Zach Cashburn 60
Jack Varley 64
Ainsley Finney 77
4-1HT: 1-1 Retford FC
Retford FCShay Evans-Booth 44

HT: 1-1
Rossington Main
Rossington Main
6-1Att: 70 AFC Bentley
AFC Bentley
Att: 70
Selby Town
Selby Town
0-3Att: 140HT: 0-0 Worksop Town
Worksop TownCraig Mitchell 74
Jed Phillips 78
Matthew Templeton 83
Att: 140
HT: 0-0
Sheffield
SheffieldMitchell Dunne 6pen, 15
Lee Cooksey 60
Oscar Seth 64
4-0Att: 307HT: 2-0 Hallam
Hallam
Att: 307
HT: 2-0
Silsden
SilsdenUnknown 15
1-7HT: 1-4 Hyde United
Hyde UnitedLiam Tongue 2
Tom Pratt 13, 21, 29
Jack Dyche 46
Alex O'Connor 67
Trialist 71

HT: 1-4
Skegness Town
Skegness TownGary King 11
Smith 43
Joshua Morrall 72
3-0HT: 2-0 Sleaford Town
Sleaford Tn

HT: 2-0
Staveley Miners Welfare
Staveley MWMatthew Parkin 55, 66
Michael Burke 57
Tomas Poole 82
4-4Att: 2417HT: 0-1 Chesterfield
ChesterfieldLiam Mandeville 35pen
Levi Amantchi 50
Danny Bramall 72pen
Jack Holmes 77pen
Att: 2417
HT: 0-1
Swallownest
Swallownest
0-2Att: 94HT: 0-0 Maltby Main
Maltby MainClark Greaves 54
Robbie Foster 65
Att: 94
HT: 0-0
(Chris Lill Memorial Trophy)
Monday 15th July, 2019
Friendlies
Hallam
HallamSam Smith 12pen
1-2Att: 402HT: 1-0 Chesterfield
ChesterfieldLiam Mandeville 75pen
Jack McKay 81
Att: 402
HT: 1-0
Harrogate Town U21s
Harrogate Tn U21s
2-1 Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
 
Sherwood Colliery
Sherwood Colliery
P-P Staveley Miners Welfare
Staveley MW
 
Tuesday 16th July, 2019
Friendlies
Bottesford Town
Bottesford Town
v7:45pm Sheffield
Sheffield
7:45pm
Clipstone
Clipstone
v7:45pm AFC Mansfield
AFC Mansfield
7:45pm
Eccleshill United
Eccleshill United
v7:30pm Bradford City
Bradford City
7:30pm
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
v7:45pm Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
7:45pm
Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
v7:30pm Goole AFC
Goole AFC
7:30pm
Handsworth
Handsworth
v7:45pm Frecheville Davys
Frecheville Davys
7:45pm
Nostell Miners Welfare
Nostell MW
v7:00pm Barnsley XI
Barnsley XI
7:00pm
Ollerton Town
Ollerton Town
v7:45pm Collingham
Collingham
7:45pm
Ossett United
Ossett United
v7:45pm Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MW
7:45pm
(Steve Kelly Memorial Trophy)
Parkgate
Parkgate
v7:30pm Retford United
Retford United
7:30pm
Pontefract Collieries
Pontefract Colls
v7:45pm Liversedge
Liversedge
7:45pm
Scarborough Athletic
Scarborough Ath
v7:45pm Bridlington Town
Bridlington Town
7:45pm
(David Holland Memorial Trophy)
Skegness Town
Skegness Town
v7:45pm Pinchbeck
Pinchbeck
7:45pm
Winterton Rangers
Winterton Rangers
v7:00pm Cleethorpes Town
Cleethorpes Town
7:00pm
Wednesday 17th July, 2019
Friendlies
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
v7:45pm Maltby Main
Maltby Main
7:45pm
Brigg Town
Brigg Town
v7:00pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
7:00pm
Campion
Campion
v7:45pm Steeton
Steeton
7:45pm
Clay Cross Town
Clay Cross Town
v7:45pm Swallownest
Swallownest
7:45pm
Northallerton Town
Northallerton Tn
v7:30pm Garforth Town
Garforth Town
7:30pm
Penistone Church
Penistone Church
v7:30pm Selston
Selston
7:30pm
Pickering Town
Pickering Town
v7:45pm Knaresborough Town
Knaresborough
7:45pm
Retford FC
Retford FC
v7:45pm Gainsborough Trinity XI
Gainsborough Trinity XI
7:45pm
Rossington Main
Rossington Main
v7:45pm Staveley Miners Welfare
Staveley MW
7:45pm
Thackley
Thackley
v7:45pm Emley AFC
AFC Emley
7:45pm
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
v7:45pm Belper Town
Belper Town
7:45pm
Thursday 18th July, 2019
Friendlies
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
v7:45pm Guiseley
Guiseley
7:45pm
Friday 19th July, 2019
Friendlies
Athersley Recreation
Athersley Rec
v7:00pm North Gawber Colliery
North Gawber Colliery
7:00pm
Collingham
Collingham
v7:30pm Retford FC
Retford FC
7:30pm
Garforth Town
Garforth Town
v7:45pm Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
7:45pm
Goole AFC
Goole AFC
v7:30pm Winterton Rangers
Winterton Rangers
7:30pm
Grimsby Borough
Grimsby Borough
v7:00pm Immingham Town
Immingham Town
7:00pm
Nelson
Nelson
v7:45pm Silsden
Silsden
7:45pm
Parkgate
Parkgate
v7:45pm Sheffield United Development Squad
Sheffield United Development Squad
7:45pm
Penistone Church
Penistone Church
v6:30pm Barnsley
Barnsley
6:30pm
Staveley Miners Welfare
Staveley MW
P-P Matabeleland
Matabeleland
 
Swallownest
Swallownest
v7:45pm Retford United
Retford United
7:45pm
Saturday 20th July, 2019
Friendlies
Barton Town
Barton Town
v3:00pm Cleethorpes Town
Cleethorpes Town
3:00pm
Bitton
Bitton
v2:30pm Bridlington Town
Bridlington Town
2:30pm
(Toolstation Cup, at Bridgwater FC)
Brigg Town
Brigg Town
v3:00pm Bottesford Town
Bottesford Town
3:00pm
(Ian 'Chalkie' Whyte Memorial Trophy)
Denaby Main
Denaby Main
v3:00pm Ollerton Town
Ollerton Town
3:00pm
Field
Field
v2:30pm Nostell Miners Welfare
Nostell MW
2:30pm
Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
v3:00pm AFC Mansfield
AFC Mansfield
3:00pm
Handsworth [1]
Handsworth
v3:00pm Worksop Town
Worksop Town
3:00pm
Harworth Colliery
Harworth Colliery
v3:00pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
3:00pm
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MW
v2:00pm Atherton Collieries
Atherton Collieries
2:00pm
Knaresborough Town
Knaresborough
v3:00pm Campion
Campion
3:00pm
Maltby Main
Maltby Main
v3:00pm Hallam
Hallam
3:00pm
North Ferriby
North Ferriby
v3:00pm South Cave United
South Cave Utd
3:00pm
Pontefract Collieries
Pontefract Colls
v3:00pm Selby Town
Selby Town
3:00pm
Retford FC
Retford FC
v3:00pm Staveley Miners Welfare
Staveley MW
3:00pm
Runcorn Town
Runcorn Tn
v3:00pm Liversedge
Liversedge
3:00pm
Skegness Town
Skegness Town
v3:00pm Stamford Town
Stamford Town
3:00pm
Sunday 21st July, 2019
Friendlies
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
v3:00pm Leeds United U18s
Leeds United U18s
3:00pm
Tuesday 23rd July, 2019
Friendlies
AFC Mansfield
AFC Mansfield
v7:45pm Blidworth Welfare
Blidworth Welfare
7:45pm
Barton Town
Barton Town
v7:30pm Grimsby Town XI
Grimsby Town XI
7:30pm
Bottesford Town
Bottesford Town
v7:45pm Cleethorpes Town
Cleethorpes Town
7:45pm
Brighouse Town
Brighouse Town
v7:45pm Hallam
Hallam
7:45pm
Curzon Ashton
Curzon Ashton
v7:45pm Thackley
Thackley
7:45pm
Deeping Rangers
Deeping Rangers
v7:45pm Skegness Town
Skegness Town
7:45pm
Eccleshill United
Eccleshill United
v7:45pm Golcar United
Golcar United
7:45pm
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
v7:45pm Whitkirk Wanderers
Whitkirk Wanderers
7:45pm
Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
v7:45pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
7:45pm
Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
v7:30pm Knaresborough Town
Knaresborough
7:30pm
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MW
v7:00pm Barnsley
Barnsley
7:00pm
Ilkley Town
Ilkley Tn
v7:45pm Silsden
Silsden
7:45pm
North Gawber Colliery
North Gawber Colliery
v7:30pm Liversedge
Liversedge
7:30pm
Nostell Miners Welfare
Nostell MW
v7:45pm Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge PS
7:45pm
Ollerton Town
Ollerton Town
v7:45pm Arnold Town
Arnold Town
7:45pm
Parkgate
Parkgate
v7:30pm Guiseley
Guiseley
7:30pm
Retford FC
Retford FC
v7:45pm Harworth Colliery
Harworth Colliery
7:45pm
Rossington Main
Rossington Main
v7:45pm Gainsborough Trinity
Gainsborough Trin
7:45pm
Selby Town
Selby Town
v7:45pm Riccall United
Riccall Utd
7:45pm
Staveley Miners Welfare
Staveley MW
v7:45pm Sheffield Wednesday U23s
Sheffield Wed U23s
7:45pm
Tadcaster Albion
Tadcaster Albion
v7:45pm Handsworth
Handsworth
7:45pm
Wednesday 24th July, 2019
Friendlies
Dodworth Miners Welfare
Dodworth MW
v7:00pm Maltby Main
Maltby Main
7:00pm
Grimethorpe LLUK
Grimethorpe LLUK
v7:30pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
7:30pm
Swallownest
Swallownest
v7:45pm Worksop Town
Worksop Town
7:45pm
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
v7:30pm Goole AFC
Goole AFC
7:30pm
Thursday 25th July, 2019
Friendlies
Barrowford Celtic
Barrowford Celtic
v3:00pm Silsden
Silsden
3:00pm
Harrogate Town
Harrogate Town
v7:45pm Garforth Town
Garforth Town
7:45pm
Huddersfield Town Elite Development Team
Huddersfield Town Elite Development Team
v7:30pm Bridlington Town
Bridlington Town
7:30pm
(Tigers Cup Semi-Final)
Ollerton Town
Ollerton Town
v7:45pm Bessacarr
Bessacarr
7:45pm
Shelley
Shelley
v7:30pm Penistone Church
Penistone Church
7:30pm
Friday 26th July, 2019
Friendlies
Emley AFC
Emley AFC
v7:30pm Penistone Church
Penistone Church
7:30pm
Handsworth
Handsworth
v7:45pm Selston
Selston
7:45pm
Winterton Rangers
Winterton Rangers
v7:30pm Scunthorpe United
Scunthorpe Utd
7:30pm
Saturday 27th July, 2019
Friendlies
Athersley Recreation
Athersley Rec
v2:00pm Beeston St Anthony's
Beeston St Ant's
2:00pm
Beverley Town
Beverley Tn
v3:00pm Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
3:00pm
(at Hutton Cranswick FC)
Bottesford Town
Bottesford Town
v3:00pm Gainsborough Trinity
Gainsborough Trin
3:00pm
Brigg Town
Brigg Town
v3:00pm Crowle Town Colts
Crowle Town Colts
3:00pm
Clay Cross Town
Clay Cross Town
v3:00pm AFC Mansfield
AFC Mansfield
3:00pm
Dodworth Miners Welfare
Dodworth MW
v1:00pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
1:00pm
Dunkirk
Dunkirk
v3:00pm Staveley Miners Welfare
Staveley MW
3:00pm
Field
Field
v3:00pm Campion
Campion
3:00pm
Frickley Athletic
Frickley Athletic
v3:00pm Rossington Main
Rossington Main
3:00pm
Garforth Town
Garforth Town
v3:00pm Nostell Miners Welfare
Nostell MW
3:00pm
Goole AFC
Goole AFC
v3:00pm Selby Town
Selby Town
3:00pm
Grimsby Borough
Grimsby Borough
v3:00pm North Ferriby
North Ferriby
3:00pm
Knaresborough Town
Knaresborough
v3:00pm North Shields
North Shields
3:00pm
Liversedge
Liversedge
v3:00pm Stockton Town
Stockton Tn
3:00pm
Maltby Main
Maltby Main
v3:00pm Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge PS
3:00pm
Parkgate
Parkgate
v1:00pm Teversal
Teversal
1:00pm
Pontefract Collieries
Pontefract Colls
v3:00pm Eccleshill United
Eccleshill United
3:00pm
Renishaw Rangers
Renishaw Rangers
v3:00pm Retford FC
Retford FC
3:00pm
Robin Hood Athletic
Robin Hood Athletic
v3:00pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
3:00pm
Silsden
Silsden
v3:00pm Charnock Richard
Charnock Richard
3:00pm
Skegness Town
Skegness Town
v3:00pm Hykeham Town
Hykeham Tn
3:00pm
South Kirkby Colliery
South Kirkby Colliery
v3:00pm Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MW
3:00pm
Thackley
Thackley
v3:00pm Tadcaster Albion
Tadcaster Albion
3:00pm
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
v3:00pm Whitley Bay
Whitley Bay
3:00pm
Monday 29th July, 2019
Friendlies
North Ferriby
North Ferriby
v7:00pm Scunthorpe United U23s
Scunthorpe United U23s
7:00pm
Tuesday 30th July, 2019
Friendlies
AFC Mansfield
AFC Mansfield
v7:45pm Hednesford Town
Hednesford Tn
7:45pm
Eccleshill United
Eccleshill United
v7:45pm Scarborough Athletic
Scarborough Ath
7:45pm
Emley AFC
Emley AFC
v7:45pm Nostell Miners Welfare
Nostell MW
7:45pm
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
v7:45pm Pontefract Collieries
Pontefract Colls
7:45pm
(Bill Cook Trophy)
Liversedge
Liversedge
v7:45pm Steeton
Steeton
7:45pm
Ossett United
Ossett United
v7:45pm Selby Town
Selby Town
7:45pm
Penistone Church
Penistone Church
v7:30pm Brighouse Town
Brighouse Town
7:30pm
Staveley Miners Welfare
Staveley MW
v7:45pm Doncaster Rovers U23s
Doncaster Rovers U23s
7:45pm
Tadcaster Magnets
Tadcaster Magnets
v7:30pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
7:30pm
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
v7:45pm Leeds United Select Youth Team
Leeds United Select Youth Team
7:45pm
Wednesday 31st July, 2019
Friendlies
Dodworth Miners Welfare
Dodworth MW
v7:45pm Handsworth
Handsworth
7:45pm
Retford FC
Retford FC
v7:45pm Lincoln United
Lincoln United
7:45pm
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
v7:45pm Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge PS
7:45pm