| Matches | Week commencing Monday 21st October, 2019
Toolstation

<

>

Matches week commencing

Tuesday 22nd October, 2019
Sheffield & Hallamshire Senior Cup Second Round
Swinton Athletic
Swinton AthleticShaun Mitchell 24
1-0Att: 53HT: 1-0 Handsworth
Handsworth
Att: 53
HT: 1-0
(at Handsworth FC)
West Riding County Cup First Round
Goole AFC
Goole AFCNiah Payne 89
1-3HT: 0-1 Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionJake Day 39, 71, 84

HT: 0-1
(at Tadcaster Albion FC)
NCEL Premier Division
AFC Mansfield
AFC Mansfield
0-2HT: 0-1 Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurAshley Flynn 45
Fernando Moke 69

HT: 0-1
Bridlington Town
Bridlington TownJoe McFadyen 6pen, 8, 88pen
Josh Greening 41
4-5Att: 173HT: 3-3 Garforth Town
Garforth TownMark Simpson 2, 63
Sam Barker 28
Charlie Marshall 39, 52
Att: 173
HT: 3-3
Knaresborough Town
KnaresboroughAndrew Cooper 29, 64
2-4Att: 97HT: 1-3 Silsden
SilsdenMarko Basic 4
Laurence Surhaindo 32, 62
Aidan Kirby 37pen
Att: 97
HT: 1-3
NCEL Division One
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfJoshua Vamplew 4
Ashley Bell 55
Mark Ferguson 70
3-0Att: 90HT: 1-0 Campion
Campion
Att: 90
HT: 1-0
Retford FC
Retford FCAdam Scott 46, 64pen
2-3Att: 93HT: 0-1 Selby Town
Selby TownChristopher Jackson 16
Liam Flanagan 84
Casey Stewart 90
Att: 93
HT: 0-1
Wednesday 23rd October, 2019
NCEL Premier Division
Albion Sports
Albion Sports
v7:45pm Maltby Main
Maltby Main
7:45pm
Eccleshill United
Eccleshill United
v7:45pm Thackley
Thackley
7:45pm
Grimsby Borough
Grimsby Borough
v7:45pm Penistone Church
Penistone Church
7:45pm
NCEL Division One
Brigg Town
Brigg Town
v7:45pm Ollerton Town
Ollerton Town
7:45pm
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
v7:45pm Rossington Main
Rossington Main
7:45pm
Friendlies
Bottesford Town
Bottesford Town
v7:45pm Scunthorpe United U23s
Scunthorpe United U23s
7:45pm
Friday 25th October, 2019
NCEL Division One
Nostell Miners Welfare
Nostell MW
v7:45pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
7:45pm
Saturday 26th October, 2019
NCEL Premier Division
Barton Town
Barton Town
v3:00pm Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MW
3:00pm
Garforth Town
Garforth Town
v3:00pm Staveley Miners Welfare
Staveley MW
3:00pm
Handsworth
Handsworth
v3:00pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
3:00pm
Knaresborough Town
Knaresborough
v3:00pm Eccleshill United
Eccleshill United
3:00pm
Liversedge
Liversedge
v3:00pm Goole AFC
Goole AFC
3:00pm
Maltby Main
Maltby Main
v3:00pm Bottesford Town
Bottesford Town
3:00pm
Penistone Church
Penistone Church
v3:00pm Athersley Recreation
Athersley Rec
3:00pm
Silsden
Silsden
v3:00pm Bridlington Town
Bridlington Town
3:00pm
Thackley
Thackley
v3:00pm AFC Mansfield
AFC Mansfield
3:00pm
Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
v3:00pm Albion Sports
Albion Sports
3:00pm
NCEL Division One
Brigg Town
Brigg Town
v3:00pm Retford FC
Retford FC
3:00pm
Campion
Campion
v3:00pm Rossington Main
Rossington Main
3:00pm
East Hull
East Hull
v3:00pm Dronfield Town
Dronfield Town
3:00pm
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
v3:00pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
3:00pm
Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
v3:00pm North Ferriby
North Ferriby
3:00pm
Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
v3:00pm Skegness Town
Skegness Town
3:00pm
Ollerton Town
Ollerton Town
v3:00pm Hallam
Hallam
3:00pm
Swallownest
Swallownest
v3:00pm Parkgate
Parkgate
3:00pm
Winterton Rangers
Winterton Rangers
v3:00pm Selby Town
Selby Town
3:00pm